ogłoszenia parafialne 21.12.2014r.

1. Serdecznie dziękuję paniom z Rady Parafialnej za trud rozniesienia opłatków do rodzin naszej parafii.
  1. W czwartek odbyła się w  naszej parafii spowiedź św. przed uroczystością Bożego Narodzenia. Dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z posługi sakramentalnej. Dziś jeszcze okazja do spowiedzi w Ciechowie w kościele o godz. 1600.
  2. We wtorek o godz. 1800 w kościele parafialnym w Wilczkowie odprawię Mszę św. za wszystkich zmarłych parafian w mijającym roku.

1. W środę w naszych rodzinach będziemy przeżywać wigilię. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy, a więc wspólna modlitwa, lektura Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa, dzielenie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd.
  2. W  Wigilię Bożego Narodzenia Msza św. „ Pasterka” będzie odprawiona według ustalonego porządku: w Mazurowicach o godz. 2100,  w Rusku o godz. 2200, w Kwietnie o godz. 2300, w Wilczkowie o północy.
  3. W czwartek uroczystość Bożego Narodzenia- Msze św. jak w każde święto.

Taca w  drugi dzień świąt  będzie przeznaczona na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Jolanty Gołąb      i rodzinie pani Erwiny Styczkowskiej . Na święta o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Teresy Kubala i rodzinę pani Danuty Mróz. Na następną niedzielę proszę o posprzątanie kościoła rodzinę pani Krystyny Zielińskiej i rodzinę pani Jadwigi Zielińskiej . Dziękuję rodzinie państwa Mróz i pani Renacie Bulik za przygotowanie choinek, i dekoracji bożonarodzeniowych w naszym kościele.

Kwietno: Dziękuję paniom, panom i młodzieży za przygotowanie choinek, i dekoracji bożonarodzeniowych w naszym kościele. Dużo nas było do pomocy.

1. Wilczków Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinę pani Grażyny Zarzyckiej i rodzinę pani Anety Zarzyckiej   .  Na święta o posprzątanie kościoła proszę panią Marię Porębę. Na następną niedzielę proszę o posprzątanie kościoła rodzinę pani Anny Nowackiej i rodzinę pani Grażyny Włoch.

1. Dziękuję za przygotowanie choinek, szopki bożonarodzeniowej i ozdób panom: Piotrowi Wójcikowi, Krzysztofowi Dzieciątkowskiemu, Edwardowi Myszakowi.  Dziękuję serdecznie państwu Alberskim i pani Marii Jagielskiej za ofiarowane choinki do naszego kościoła.

1. Za dekoracje szopki i choinek dziękuję pani Jolancie i Krzysztofowi Jagielskim, Przemkowi, Mateuszowi, pani Katarzynie Chrząstka, Natalii, Damianowi, pani Katarzynie Obłońskiej.

1. Za ciasto i bułki na śniadanie adwentowe dziękuje bardzo pani Teresie Majewskiej, pani Katarzynie Obłońskiej i pani Katarzynie Chrząstka.

1. Rada Sołecka dziękuje wszystkim tym, którzy wsparli akcję pomocy potrzebującym, kupując w sklepie produkty żywnościowe i środki czystości. Rzeczy te w piątek wieczorem zostały podzielone i rozwiezione dla potrzebujących z naszej miejscowości.