ogłoszenia parafialne 14.12.2014r.

III NIEDZIELA  ADWENTU

14.12.2014.

1. 18 grudnia w czwartek odbędzie się spowiedź adwentowa przed uroczystością Bożego Narodzenia.
    w Mazurowicach księża będą spowiadali od godz. 1700;
    w Rusku od godz. 1730,
    w Kwietnie od godz. 1700,
    w Wilczkowie od godz. 1730.
  2. W zakrystii można się zaopatrzyć w opłatek i świece wigilijne: koszt jednej świecy- 6 zł., duża świeca 12 zł.
  3. Pod koniec tego tygodnia można już przystrajać nasz kościół choinkami i szopką Bożonarodzeniową.

Rusko: Dziękuję za przygotowanie kościoła pani Jolanty Stankiewicz    i rodzinie rodzinę pani Marzeny Kasprowicz  .

Na następną niedzielę proszę o przygotowanie kościoła rodzinę pani Jolanty Gołąb i rodzinę pani Erwiny Styczkowskiej.

Wilczków. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Beaty Jagielskiej .

Na następną niedziele proszę  o posprzątanie rodzinę pani Grażyny Zarzyckiej i rodzinę pani Anety Zarzyckiej.

Dziękuję pani  Jolancie Jagielskiej i pani Monice Dzieciątkowskiej   za ciasto na śniadanie adwentowe dla dzieci.