ogłoszenia parafialne 20.11.2016r.

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Dziś  uroczystość odpustowa  w Kwietnie. Eucharystia będzie odprawiona o godz. 1330, przewodniczyć jej będzie ks. Bartłomiej Polański wikariusz parafii św. Andrzeja Ap. w Środzie Śl.

Dziś będzie można złożyć ofiarę pieniężną na pomoc dla prześladowanych chrześcijan w Iraku.

Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: ofiarowanie NMP

– we wtorek: św. Cecylii- patronki śpiewu kościelnego

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie rodzinę pani Joanna Jürgens i rodzinie pani Magdalena Fila.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Jolanta Bąk i Ewa Bąk.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Elżbiety Nowackiej i rodzinie pani Ewy Biedka. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Katarzyny Czrneckiej i rodzinę pani Anety Lamch.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Danuty Nocuń i rodzinie pani Anety Nocuń.  O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną rodzinę pani Danuty Kamfonik i rodzinę Heleny Żurawskiej.