ogłoszenia duszpasterskie 23.11.2016r.

W tym tygodniu wspominamy:

– w piątek: świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii. Serdecznie zapraszam  dzieci, młodzież i dorosłych do naszych kościołów na rozważanie tajemnic naszego zbawienia. Mazurowice: 1630;    Rusko: 1700;  Kwietno: o godz. 1600 ;  Wilczków: codziennie o godz. 1730.

Przy wejściu do kościoła ministranci będą rozdawać  kartki wypominkowe. Proszę, by oprócz imion zmarłych napisać także miejscowość i  ulicę, by wiedzieć w którym dniu przyjść na nabożeństwo wypominkowe w intencji zmarłych z naszej rodziny

W zeszłą niedzielę liczono frekwencję wiernych na Mszy św. W tym dniu uczestniczyło nas wszystkich w Eucharystii  osób 362 ( w zeszłym roku  394) , a Komunię św. przyjęło: 187               ( w zeszłym roku 181 osób).

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie Ewa Szydłowska  rodzinę pani i rodzinie pani Ewa Bulik .  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Teresa Cieloch i rodzinę pani Marta Cieloch.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Krystyny Smolińskiej

i rodzinie pani Magdaleny Smolińskiej. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Czesławy Kielesińskiej i rodzinę pani Iwony Tokarek  .

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Józefy Hołowczak i rodzinie pani Kamili Wojtuń. O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną rodzinę pani Renaty Puzio i rodzinę pani Grażyny Jankowicz.