ogłoszenia parafialne 16.10.2016r.

29 niedziela zwykła

Dziś w całej Polsce trwa akcja liczenia wiernych uczestniczących we Mszy św. niedzielnej.

W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek: św. Ignacego Antiocheńskiego

– we wtorek: św. Łukasza Ewangelisty

– w czwartek: św. Jana Kantego

– w piątek: bł. Jakuba Strzemię

– w sobotę: św. Jana Pawła II

Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii. Serdecznie zapraszam  dzieci, młodzież i dorosłych do naszych kościołów na rozważanie tajemnic naszego zbawienia. Mazurowice: 1630;    Rusko: 1700;  Kwietno: o godz. 1600 ;  Wilczków: codziennie o godz. 1730.

Przy wejściu do kościoła ministranci będą rozdawać  kartki wypominkowe. Proszę, by oprócz imion zmarłych napisać także miejscowość i  ulicę, by wiedzieć w którym dniu przyjść na nabożeństwo wypominkowe w intencji zmarłych z naszej rodziny

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie Renata Słomiana rodzinę pani i rodzinie pani Marianna Poręba.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Ewa Szydłowska i rodzinę pani Ewa Bulik

Dziękuję za posprzątanie strychu i salki w kościele: …………………………………………..

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Kingi   Wolaszek i rodzinie pani Zdzisławy Stenner. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Krystyny Smolińskiej i rodzinę pani  Magdaleny Smolińskiej.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Renaty Bartosz i rodzinie pani Jadwigi Alberskiej. O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną rodzinę pani Józefy Hołowczak i rodzinę pani Kamili Wojtuń   .