ogłszenia duszpasterskie 09.10.2016r.

28 niedziela zwykła

Dziś zapraszam  do kościoła w Wilczkowie na odpust parafialny. O godz.1300 rozpocznie się uroczysta Eucharystia, której będzie przewodniczył  ks. Wiesław Pindel, Proboszcz parafii pw. Św. Andrzeja w Środzie Śl.

Przeżywamy  także XVI  Dzień Papieski. Hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego są słowa: „”Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Po Mszy św. odbędzie się zbiórka pieniężna do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

Dziś  o godz. 16.00 w Kwietnie sołtysi naszej Gminy i Dom Kultury w Malczycach zapraszają wszystkich seniorów na spotkanie z okazji Dnia Seniora.

W tym tygodniu wspominamy:

– w czwartek: bł. Honorata Kozmińskiego

– w sobotę: św. Teresy od Jezusa

Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii. Serdecznie zapraszam  dzieci, młodzież i dorosłych do naszych kościołów na rozważanie tajemnic naszego zbawienia. Mazurowice: 1630;    Rusko: 1700;  Kwietno: o godz. 1600 ;  Wilczków: codziennie o godz. 1730.

Informacja dla uczestników pieszej pielgrzymki z Wrocławia do Trzebnicy. Autobus najpierw zabierze pielgrzymów z Mazurowic o godz. 505, następnie z Ruska o godz. 510, z Kwietna o 515, i z Wilczkowa o godz. 520.

Zapraszam do zaglądania na parafialną stronę internetową. W dziale aktualności została ona uzupełniona o wydarzenia z naszej parafii z kilku miesięcy.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie rodzinę pani Edyta Radziewicz i rodzinie pani Czesława Rutowicz.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Renata Słomiana

i rodzinę pani Marianna Poręba

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Teresę Kubala  i rodzinie pani Danuty Mróz. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Zdzisławy Stenner  i rodzinę pani              Wolaszek

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Marii Poręby. O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną rodzinę pani Renaty Bartosz i rodzinę pani Jadwigi Alberskiej  .

Za tydzień s sobotę Msza św. o godz. 17.00