Spotkanie parafialnej Wspólnoty Żywego Różańca 2016

W sobotę, 02 października w Rusku odbyło się spotkanie modlitewno- formacyjne Wspólnoty Żywego Różańca z naszej parafii. Na godz. 14.00 do świetlicy wiejskiej przyjechały panie z Kwietna, Wilczkowa i Mazurowic.

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy zmianą tajemnic różańcowych. Dalej pomodliliśmy się wspólnie na różańcu. Potem były wspólne rozmowy i śpiewy pieśni religijnych i nie tylko. ( zobaczyć i posłuchać można w Galerii)

Oczywiście, częstowaliśmy się bardzo dobrym ciastem, które upiekły uczestniczki spotkania.

Dziękuje paniom ze wspólnoty Różańcowej z Ruska, pani Grażynie Dudzińskiej, pani Agnieszce Zięcinie i państwu Magdalenie i Dariuszowi Smolińskim za przygotowanie spotkania. Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział. To było już czwarte spotkanie, poprzednie odbyły się w Wilczkowie, Kwietnie i w Mazurowicach.