Nowe inwestycje w kościele w Rusku

W miesiącu lipcu były prowadzone prace remontowe w kościele w Rusku. Została zrobiona drewniana podsufitka i pomalowane wnętrze kościoła. Prace te wykonali panowie Karol Wierzbicki i Wacław Zelek. Dziękujemy im bardzo. Serdeczne podziękowania kieruję w stronę pana Ireneusza Mroza i Bernarda Stasiaczyka za pomoc w organizacji tego remontu ( przywiezienie materiałów potrzebnych do pracy, malowanie desek, przygotowanie kościoła do remontu). Pomagali także panowie Dariusz Smoliński i Zbigniew Dudziński. Dziękuje także ministrantkom i ministrantom, którzy pomagali w pracach porządkowych, pani Danucie Mróz w zakrystii.

Dziękuję także wszystkim sprzątającym kościół. Tym, którzy to robili parę tygodni temu, jak i ekipie sprzątającej w piątek: Bogusława dudzińska, Magdalena Bryning, Mariusz Bryning, Zbigniew Dudziński, Mateusz Mróz, Karolina Stasiaczyk,  Renata StasiaczykElżbieta Bulik, Monika Dudzińska, Dawid Lamch, Aneta Lamch, Urszula Pleśnierowic, Katarzyna Czarnecka, Renata Bulik, Emilia Sipowicz, Wiesława Smolińska, Teresa Kubala, Danuta Chrząstka, Katarzyna Gołąb, Alicja Bartosiewicz, Daniel Gołąb, Urszula i Mirosłwa Oleśków, Ireneusz Mróz, Mirosław Chrząstka.

Dziękuję także wszystkim składającym ofiary pieniężna na sfinansowanie tej inwestycji.