ogłoszenia duszpasterskie 10.07.2016r.

– w środę: Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

-w  piątek: św. Bonawentury

-w sobotę: NMP z góry Karmel

Nastąpiła zmiana terminu pielgrzymki do sanktuarium Matki Bożej w Piekarach Śląskich. Pielgrzymka jest planowana na sobotę 30 lipca. Pieniądze za pielgrzymkę można wpłacać za tydzień.

Ks. Proboszcz nie będzie obecny w parafii do 15 lipca. W tygodniu w sprawach pilnych proszę zgłaszać się do ks. Piotra Milewicza w Malczycach.

W niedzielę 24 lipca odbędzie się uroczystość odpustowa w naszym kościele. Mszę św. odprawi i homilię wygłosi ks. Bartłomiej Polański, salezjanin, wikariusz parafii w Środzie Śl.

Mazurowice. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Anetę Waszkowicz- Lis i rodzinie pani Justyny Matuszkiewicz. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Ewa Przybyszewska  i rodzinę pani Małgorzata Piasecka.

.

Rusko. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Elżbiety Ziemińskiej i rodzinie pani Agnieszki Ziemińskiej. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Stanisławy Stodolskiej i  rodzinę pani Katarzyny Stodolskiej.

Wilczków. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Elżbiety Jagielskiej i rodzinie pani Joanny Kowalczyk . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Katarzyny Stefańskiej i  rodzinę pani   Iwony    Bilińskiej.