ogłoszenia duszpasterskie 03.07.2016r.

.Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

2.Wspomnienia liturgiczne:

– w środę: bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

-w  piątek: św. Jana z Dukli

We wtorek wieczorem lub w środę 06 lipca do godz. 9.30  na podwórko przed plebanią ( od strony kościoła) w Wilczkowie będzie można przywieść zużyty sprzęt elektroniczny. Akcję organizuje organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie razem z firmą Green Office Ecologic.

Nastąpiła zmiana terminu pielgrzymki do sanktuarium Matki Bożej w Piekarach Śląskich. Pielgrzymka jest planowana na sobotę 30 lipca. W drugiej części tego dnia zwiedzimy   ruiny średniowiecznego  zamku ze Szlaku Orlich Gniazd ( w Ogrodzieńcu). Zapisy po Mszy św. w zakrystii. Koszt 75 zł. ( autobus, bilet wstępu do zamku).

Ks. Proboszcz nie będzie obecny w parafii do 15 lipca. W następną niedzielę Mszę św. odprawi ks. Piotr Szczypior z Namysłowa. W tygodniu w sprawach pilnych proszę zgłaszać się do ks. Piotra Milewicza w Malczycach.

Mazurowice. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Alicja Pastuch i rodzinie pani Mariola Rodzik. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Anetę Waszkowicz- Lis i  rodzinę pani Justyny Matuszkiewicz.

Rusko. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Elżbiety Niewielskie i rodzinie pani Barbary Hamernik . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Elżbiety Ziemińskiej i  rodzinę pani Agnieszki Ziemińskiej.

Wilczków. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Teresy Majewskiej i rodzinie pani Marii Grycz. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Elżbiety Jagielskiej i  rodzinę pani Joanny Kowalczyk.