ogłoszenia parafialne 12.06.2016r.

-we wtorek: bł. Michała Kozala, bpa

– w środę: bł. Jolanty

– w piątek: św. brata Alberta Chmielowskiego

. W poniedziałek 13 czerwca o godz. 18.00 w Malczycach ks. bp Andrzej Siemieniewski udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Ewa Krent i rodzinę pani Teresa Krent – Niewieściuk. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Danuta Antkowiak  i rodzinę pani Bogumiła Wrześniowska.

Spotkanie  ministrantów we wtorek o godz. 17.30.

Sołtysi Gminy Malczyce dziękują wszystkim ofiarodawcom za ofiary pieniężne na rzecz chorej dziewczynki Milenki. Zebrano 5800 zł, które przekazano rodzicom.

Rusko: Dziękuję za przygotowanie  kościoła rodzinie pani Jolanty Gołąb  i rodzinie pani Erwiny Styczkowskiej . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Krystyny Zielińskiej i rodzinę pani Jadwigi Zielińskiej.      Dziękuję za skoszenie trawy wokół kościoła panom: Mirosław Oleśków, Janusz Stankiewicza i                          Kasprowicza.

Spotkanie  ministrantów w środę o godz. 17.30.

Kwietno: Spotkanie  ministrantów w czwartek o godz. 17.30.

Wilczków:  Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Zofii Tokarz i rodzinie pani Krystyny Potrzeba . O posprzątanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Katarzyny Dolak i rodzinę pani Joanny Misztela.

Spotkanie  ministrantów w piątek o godz. 17.30.