ogłoszenia duszpasterskie 05.06.2016r.

– w środę: św. Jadwigi Królowej

– w piątek: bł. Bogumiła

– w sobotę: św. Barnaby Apostoła

W następną niedzielę podczas Mszy św. odbędzie się przyjecie kandydatek i kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza.

. W poniedziałek 13 czerwca o godz. 18.00 w Malczycach ks. bp Andrzej Siemieniewski udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Lucyna Grudai rodzinę pani Krystyna Waszak. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Ewa Krent i rodzinę pani Teresa Krent – Niewieściuk

Spotkanie kandydatek i kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 17.00.

Rusko: Dziękuję za przygotowanie  kościoła rodzinie pani Jolanty Stankiewicz i rodzinie pani Marzeny Kasprowicz . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Jolanty Gołąb i rodzinę pani Erwiny Styczkowskiej.

O skoszenie trawy wokół koscioła proszę panów: Mirosława Oleśków, Janusza Stankiewicza i                          Kasprowicza.

Kwietno: W ubiegłą niedzielę przezywaliśmy piękną uroczystość prymicji ks. Dawida Haszczuka. Dziękuję serdecznie Radzie Kościelnej, Radzie Sołeckiej i wielu innym osobom z naszej miejscowości za bardzo aktywne włączenie się w przygotowanie tej uroczystości.

Wilczków:  Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie nowożeńców  . O posprzątanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Zofii Tokarz i rodzinę pani Krystyny Potrzeba .