ogłoszenia duszpasterskie 01.05.2016r.

VI Niedziela Wielkanocna

Dziś jeszcze uroczystość odpustowa w Rusku o godz. 13.30. Mszę św. odprawi Grzegorz Kopij, wikariusz parafii pw. Św. Krzyża w Środzie Śl.

Wspomnienia liturgiczne:

– we wtorek: NMP Królowej Polski. Msze św. w naszej parafii jak w niedziele.

– I piątek miesiąca: Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Odwiedziny chorych

od godz. 900.

Uroczystość pierwszej Komunii św. odbędzie się w następną niedzielę 08 maja w Wilczkowie o godz. 1230.

Zapowiedzi przedślubne:

Andrzej Łukasz Łapot zam. w Mazurowicach i Emilia Kuryłowicz zam. w Jagodzinie. Zap. I

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Joanny Sołtysiak i rodzinie pani Moniki Szewczak . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Anna Zalewska  i rodzinę pani  Alicja Zalewska.

Rusko: Dziękuję za przygotowanie  kościoła rodzinie pani Bogusławy Głowackiej    i rodzinie  pani  Emilii Kiełbas. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani  Krystyny Dziubak i rodzinę pani Anny Bączek .

Wilczków: Dziękuję za przygotowanie  kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.               O posprzątanie kościoła na następną niedzielę proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Ze względu na uroczystość I Komunii św. w przyszłą niedzielę będzie odprawiona Msza św. o  godz. 10.00 dla mieszkańców naszej miejscowości nie związanych z uroczystością I Komunii św.