Triduum Paschalne 2016

Zakończyło się Triduum Paschalne. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali sie w przygotowanie liturgii. Ministrantkom i ministrantom, dziewczętom, młodzieży i dorosłym. Przypomnę, że ministrantki, ministranci i dorośli z Wilczkowa i z Mazurowic przygotowywali liturgię Wigili Paschalnej,  ministranci i młodzież  z Kwietna brali czynny udział w liturgii Wielkiego Piątku, także i ministrantki z Ruska. Dziewczęta, młodzież, ministrantki,  ministranci i dorośli z Mazurowic i Ruska uczestniczyli aktywnie w liturgii Wielkiego Czwartku. Dziękuje im za wspólną  modlitwę poświęcony czas, wytrwałość i zaangażowanie. To była wielka praca. Dziękuję także ich rodzicom, którzy pomagali dojechać do kościoła parafialnego. Dziękuję panu Adrianowi Rakowi za oprawę muzyczną uroczystości. słowa podziękowania kieruję w stronę strażaków i strażaczek za ich służbę przy Grobie Pańskim i przy procesji rezurekcyjnej.

–  podziękowanie za dekoracje Grobu Pańskiego i ciemnicy.  Katarzyna Obłońska, Renata Mazur, Gabriela Bednarczyk.

pani Krystynie Skrok i pani Marii Jagielskiej za dekoracje ołtarza, ambony i paschału.

-. Dziękuję pani Marii  Porębie i Izie Kuźma   za posprzątanie kościoła w dni Triduum Sacrum i na święta.