ogłoszenia parafialne 03.04.2016r.

II Niedziela Wielkanocna

Od dzisiejszego dnia po południu do soboty 09 kwietnia  nie będę obecny w parafii. W sprawach pilnych proszę o kontakt z księdzem z parafii w Malczycach.

Zapowiedzi przedślubne:

Jacek Łukasz Leniart zam. w Błoniach i Alina Jolanta Olesków zam. w Rusku. Zap. III

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie Elżbieta Góraj Ambrożyi  rodzinie pani  Renata Kopeć. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Janina Szmarchoń i rodzinę pani Helena Bujnowska.

Rusko: Dziękuję za przygotowanie  kościoła rodzinie pani Elżbiety Czarneckiej i rodzinie  pani Haliny Kalarus. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Halina Kufera i rodzine pani Agata Czarnecka

Wilczków: Dziękuję za przygotowanie  kościoła rodzinie pani  Krystyny Gronek  i rodzinę pani  Gabrieli Bednarczyk. O posprzątanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Elżbiety Wojciechowskiej i rodzinę pani Anny Biały.