ogłoszenia duszpasterskie 13.03.2016r.

V  Niedziela Wielkiego Postu

Dziś jeszcze Msza św. dla dzieci komunijnych i ich rodziców o godz. 15.00. Także spotkanie całej Rady Parafialnej w kościele w Wilczkowie o godz. 18.00.

W najbliższy piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Wilczkowa.

Jest to nasze nabożeństwo parafialne, dlatego gorąco zapraszam parafian ze wszystkich miejscowości do  udziału w tej uroczystości. Nabożeństwo rozpocznie się  w kościele                  o godz. o godz. 1800. Wcześniej Msza św. o godz. 1730. Trasa nabożeństwa w tym roku: wyjdziemy z kościoła, a następnie ul. Długą na Kolonię.

Wspomnienia liturgiczne:

– w sobotę: uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

Okazja do spowiedzi w tym tygodniu w Malczycach w czwartek od godz. 16.00. W Niedzielę Palmową będzie spowiadał  u nas podczas Mszy św. ks. Jan Błąd.

W ten  czwartek  ks. Proboszcz ze Szczepanowa zaprasza na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie prowadzoną przez wspólnotę modlitewną Mamre o godz. 19.00.

Dziś  po mszy św. w zakrystii będzie można nabyć świece- paschaliki na stół wielkanocny.        Duża świeca: 14 zł  mała świeca 3 zł, baranki z czekolady: 5 zł

Spotkanie młodzieży ks. Abp. Józefem Kupnym w Niedzielę Palmową we Wrocławiu 20. marca 2016r.

–  godz. 15.00 Eucharystia pod przewodnictwem J.E. Abp. Józefa Kupnego – katedra;

godz. 16.30 – koncert zespołów Fragua, Kocik & Malej, Gate of Heaven oraz ks. Jakub Bartczak – scena przy Katedrze
Zgłoszenia po mszy św. Wyjazd autobusem o godz. 14.00 , powrót o godz. 18.00. Koszt 10 zł.

Kierowca autobusu o godz. 13.40 zabierze uczestników z Mazurowic, 13.45 z Ruska, 13.50 z Kwietna i o 13.55 z Wilczkowa.

Zapowiedzi przedślubne:

Mariusz Leśniak za. w  Dzierżkowicach i Paulina Katarzyna Bulik zam. w Mazurowicach. Zap. I

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Halina Bubicz i rodzinie pani Monika Łukawska.  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Anita Jastrzębska  i rodzinę pani Sabina Paluszkiewicz

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Grażyny Dudzińskiej

i  pani Anny Gombrych. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Stanisławy Dzikowskiej i rodzinę pani Stefanii Drozd

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Krystyny Skrok i rodzinie pani Moniki Dzieciątkowskiej.  O  przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Izabeli Pietrzak i rodzinę pani Krystyny Obłońskiej.