ogłoszenia duszpasterskie 28.02.2016r.

III  Niedziela Wielkiego Postu

Dziś rozpoczynają się Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Prowadzi je ks. Piotr Milewicz, wikariusz parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Malczycach.

W lipcu br. w Krakowie odbędą się Światowe Dni Młodzieży, na które przybędzie papież Franciszek. W związku z tym ks. Piotr z Malczyc przyjmuje zapisy chętnych na wyjazd do Krakowa od soboty 30 lipca do niedzieli 31 lipca. Koszt wyjazdu 250 zł, w tym: ubezpieczenie pielgrzyma, bezpłatny transport po Krakowie, śniadanie, autobus na dojazd do Krakowa i powrót do domu. Udział indywidualny na Światowe Dni Młodzieży, czy na spotkanie z papieżem nie będzie możliwy. Uczestnictwo będą miały tylko grupy zorganizowane. Chętnych proszę o zgłoszenia do zakrystii do niedzieli 28 lutego. Spotkania przygotowawcze prowadzi ks. Piotr Milewicz w Malczycach.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Agnieszka Glistai rodzinie pani Edyta Jastrzębska.  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Aleksandra Glista i rodzinę pani Małgorzata Matuszkiewicz

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Marii Wolaszek i  pani Joanny Smolińskiej. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Ewy Wolaszek i rodzinę pani Iwony Wolaszek

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Ewy Caban

i rodzinie pani Agnieszki Maciejczyk.  O  przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Bożeny Langier i rodzinę pani Eugenii Okrzos.

W czasie Wielkiego Postu nie ma kwiatów przy ołtarzu, ale zachęcam do złożenia ofiary na kwiaty do przystrojenia Bożego Grobu.