ogłoszenia parafialne 24.01.2016r.

Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: wspomnienie Nawrócenia św. Pawła Apostoła

– we wtorek: Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

– w środę: bł. Jerzego Matulewicza, bpa.

-w czwartek: św. Tomasza z Akwinu

Zakończyła  się  wizyta duszpasterska w naszej parafii. Przebiegła ona w  przyjaznej atmosferze. Dziękuję wszystkim, którzy zaprosili mnie do swoich domów. Dziękuję za wspólną modlitwę, rozmowę, dziękuję także za ofiary złożone przy okazji kolędy.

Dziękuję bardzo za życzliwość wobec ministrantem i ministrantów, za herbatę i poczęstunek  dla nich.

Po Mszy św.  będę przyjmował  pieniądze  na wycieczkę planowaną w czasie ferii  zimowych do schroniska Andrzejówka. Koszt 15 zł.  W poniedziałek 01 lutego stycznia jadą dzieci i rodzice z  Kwietna  i Wilczkowa . 03 lutego, w środę dzieci i rodzice z  Mazurowic i Ruska. O godz. 0745 kierowca zabierze uczestników wycieczki z Mazurowic/ Kwietna, później z Ruska. O godz. 800 Msza św. w kościele w Wilczkowie, przejazd do Andrzejówki. Powrót o godz. 1430 z Andzrejówki.  Ubezpieczenie we własnym zakresie.

Od dzisiejszego popołudnia do soboty włącznie nie będę obecny w parafii. W sprawach pilnych proszę zgłaszać się do ks. Proboszcza z Malczyc.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie  Irena Cieloch i rodzinie pani Leokadia Bąk. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Jolanta Bąk i rodzinę pani Ewa Bąk

Sołtys, Rada Kościelna i Koło Gospodyń Wiejskich zapraszają na spotkanie opłatkowe do świetlicy 06 lutego godz.. 15.00.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Elżbieta Nowacka i  pani Ewa Biedka. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Katarzyna Czarnecka i rodzinę pani Aneta Lamch.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Anny Nowackiej i rodzinie pani Grażyny Włoch. O  przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Dorota Bator i rodzinę pani Marta Topolska.

Zapraszamy  seniorki i seniorów  naszej miejscowości na spotkanie opłatkowe i kolędowe. Odbędzie się ono w niedzielę 31 stycznia   o godz. 16 00 w świetlicy wiejskiej. Wstęp wolny, bez żadnych opłat. Proszę o upieczenia ciasta.

Zapraszamy także na zabawę karnawałową w Świetlicy Wiejskiej w Wilczkowie

06 lutego 2015 r. od 20.00 do 4 rano. Dochód z zabawy jest przeznaczony na renowacje drzwi wejściowych do naszego kościoła.

Zapisywać można się u Katarzyny Obłońskiej i na świetlicy u Elżbiety Maślanki do 31 stycznia 2015 r.