ogłoszenia duszpasterskie 10.01.2016r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

Msze św. w tygodniu będą odprawiane tylko w Wilczkowie. Od poniedziałku do piątku                 o godz. 900., w sobotę o godz. 1800.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. ks. proboszcz będzie przyjmował  zapisy  na wycieczkę planowaną w czasie ferii  zimowych do schroniska Andrzejówka. Koszt 15 zł.  W poniedziałek 01 lutego stycznia jadą dzieci i rodzice z  Kwietna  i Wilczkowa . 03 lutego, w środę dzieci i rodzice z  Mazurowic i Ruska. O godz. 0745 kierowca zabierze uczestników wycieczki z Mazurowic/ Kwietna, później z Ruska. O godz. 800 Msza św. w kościele w Wilczkowie, przejazd do Andrzejówki. Powrót o godz. 1500. Ubezpieczenie we własnym zakresie. Za tydzień proszę o wpłatę pieniędzy.

Plan wizyty duszpasterskiej: Kwietno i Wilczków

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Jolanta Łupkowska    i rodzinie pani Grażyna Goliszewska . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Magdalena Fila i rodzinę pani Joanna Jürgens

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Czeslawy Kielesińskiej i  pani Iwony Tokarek. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Marii Oleśków i rodzinę pani Honoraty Oleśków .

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Beaty Jagielskiej i rodzinie pani Agaty Czerwiec. O  przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Anety Zarzyckiej i rodzinę pani Grażyny Zarzyckiej