ogłoszenia duszpasterskie 03.01.2016r.

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. adoracja NS i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego potocznie zwana świętem Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. W Malczycach w tym dniu odbędzie się Orszak Trzech Króli.
  3. Msze św. w tygodniu będą odprawiane tylko w Wilczkowie. Od poniedziałku do piątku o godz. 900., w sobotę o godz. 1800.

Plan wizyty duszpasterskiej: Mazurowice i Kwietno.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Iwona Kosińska    i rodzinie pani Teresa Cieloch. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Jolanta Łupkowska i rodzinę pani Grażyna Goliszewska

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Elżbiecie Bulik i  pani Renacie Bulik. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Czeslawy Kielesińskiej i rodzinę pani  Iwony Tokarek.

Wilczków:

Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Bożeny Kowalczyk i rodzinie pani Beaty Żerdzińskiej. O  przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Beaty Jagielskiej i rodzinę pani Agaty Czerwiec.