I NIEDZIELA  ADWENTU

30.11.2014.

1. W tym tygodniu wspominamy:

–   w środę: św. Franciszka Ksawerego.

– I czwartek miesiąca: św. Barbary

• I piątek miesiąca: spowiedź w Wilczkowie od godz. 1730, w innych kościołach przed Mszą św.
  • W sobotę: św. Mikołaja
  1. W piątek odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 900.
  2. Dzieci i dorosłych w tygodniu zapraszam na Mszę św. roratną ku czci NMP. Dzieci na tę Eucharystię zapraszam z lampionami. Można kupić lampion po Mszy św., cena 2 zł.

1. Rusko: Dziękuję za przygotowanie kościoła pani Urszuli Oleśków   i rodzinie rodzinę pani Barbary Hamernik.
  2. Na następną niedzielę proszę o przygotowanie kościoła rodzinę pani Alicji Niewielskiej i rodzinę pani Anny Aleksandrowicz. Dziękuję serdecznie panu ….. za przygotowanie stojaka na wieniec adwentowy.

Kwietno: Dzisiaj zakończyła się się zabawa andrzejkowa, z której dochód przeznaczony jest na potrzeby naszego kościoła. Dziękuję serdecznie Radzie Kościelnej za trud zorganizowania tej zabawy.

1. Wilczków. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Bożeny Kowalczyk

i rodzinie pani Żerdzińskiej Beaty .

1. Na następną niedziele proszę  o posprzątanie rodzinę pani Beaty Jagielskiej  i rodzinę pani Agaty Czerwiec.

1. W zeszłą sobotę odbyła się zabawa andrzejkowa, z której dochód przeznaczony jest na zakup wyświetlacza ledowego do naszego kościoła. Dochód z zabawy wyniósł 2100 zł. Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w zabawie. Serdecznie dziękuję także organizatorom.

W  liturgicznym czasie adwentu nie przystraja się kościoła kwiatami. Dlatego zamiast kwiatów proszę do ks. proboszcza złożyć ofiarę pieniężną, która będzie przeznaczona na ogrzanie kościoła w okresie zimowym.