ogłoszenia parafialne 20.12.2015r.

IV NIEDZIELA  ADWENTU

Serdecznie dziękuję paniom z Rady Parafialnej za trud rozniesienia opłatków do rodzin naszej parafii. Wszystkim parafianom dziękuję za ofiary na kościół złożone przy  ich odbiorze.

W  czwartek odbyła się w  naszej parafii spowiedź św. przed uroczystością Bożego Narodzenia. Dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z posługi sakramentalnej. Dziś jeszcze okazja do spowiedzi w Ciechowie w kościele o godz. 1600, następnie w Środzie Śl. w parafii Św. Andrzeja w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 17.30 do 18.30.

W poniedziałek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z NS.

W środę o godz. 1800 w kościele parafialnym w Wilczkowie odprawię Mszę św. za wszystkich zmarłych parafian w mijającym roku.

W czwartek w naszych rodzinach będziemy przeżywać wigilię. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy, a więc wspólna modlitwa, lektura Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa, dzielenie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd.

W  Wigilię Bożego Narodzenia Msza św. „ Pasterka” będzie odprawiona według ustalonego porządku: w Mazurowicach o godz. 2130,  w Rusku o godz. 2100, w Kwietnie o godz. 2230, w Wilczkowie o północy.

W piątek uroczystość Bożego Narodzenia- Msze św. jak w każde święto.

Taca w  drugi dzień świąt  będzie przeznaczona na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Renata Słomiana i rodzinie pani Marianna Poręba. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Ewa Bulik  i rodzinę pani Ewa Szydłowska

Próba jasełek dzieci starszych w środę o godz. 10.30

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Zdzisławy Stenner

i rodzinę pani Anny Malinowskiej. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Krystyny Smolińskiej i rodzinę pani Magdaleny Smolińskiej.

Próba jasełek w środę o godz. 11.00

Kwietno: Zapraszam dziś na godz. 17.00  i w poniedziałek na godz. 17.00 chętnych do strojenia kościoła na święta Bożego Narodzenia.

Wilczków:

Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Anny Drobinoga i rodzinie pani Jolanty Baranowskiej. O  przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę panią Marię Poręba.

Próba jasełek w środę o godz. 12.00