ogłoszenia duszpasterskie 13.12.2015r.

III NIEDZIELA  ADWENTU

Z okazji inauguracji Roku Świętego dzisiaj o godz. 15.00 w kościele stacyjnym   Św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śl., odprawione zostanie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, na które są zaproszeni wierni z całego dekanatu. Będą tam  obecni wszyscy księża z dekanatu Środa Śl.

17 grudnia w czwartek odbędzie się spowiedź adwentowa przed uroczystością Bożego Narodzenia. W Mazurowicach księża będą spowiadali od godz. 1700; w Rusku od                    godz. 1730, w Kwietnie od godz. 1700, w Wilczkowie od godz. 1730.

W zakrystii można się zaopatrzyć w opłatek i świece wigilijne: koszt jednej świecy- 6 zł., duża świeca 12 zł.

Pod koniec tego tygodnia można już przystrajać nasz kościół choinkami i szopką Bożonarodzeniową.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Edyta Radziewicz i rodzinie pani Czesława Rutowicz. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Renata Słomiana i rodzinę pani Marianna Poręba

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Teresę Kubala i rodzinę pani Danuty Mróz. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Zdzisłąwy Stenner i rodzinę pani Anny Malinowskiej.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Anny Drobinoga i rodzinie pani Jolanty Baranowskiej. O  przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Bożeny Kowalczyk i rodzinę pani Beaty Żerdzińskiej