ogłoszenia parafialne 06.12.2015r.

II NIEDZIELA  ADWENTU

Po Mszy św. adoracja NS i zmiana tajemnic różańcowych. Przy wyjściu z kościoła będzie można także złożyć ofiarę pieniężną jako pomoc dla poszkodowanych w wyniku pożaru z Dzierżkowicach.

W tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek: uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. wg następującego porządku: Kwietno  1100,  Mazurowice o godz. 1500  , Rusko 1600,    Wilczków 1700    .

W piątek na godz. 17.00 zapraszam do Wilczkowa na spotkanie formacyjne młodzież przygotowującą się do s. bierzmowania.

Za chwilę poświęcę opłatki, które są znakiem chleba i dzielenia się tym, co mamy z drugim człowiekiem. Panie z rady parafialnej będą  je w najbliższych dniach  roznosić do naszych domów. W zakrystii można też nabyć świece wigilijne małe             po 6 zł., duże po 12 zł.

W tygodniu zapraszam na roraty. Praktycznie to ostatnia okazja, ponieważ w przyszłym tygodniu rozpoczynają się w dekanacie spowiedzi św.

17 grudnia w czwartek odbędzie się spowiedź adwentowa przed uroczystością Bożego Narodzenia.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Stanisława Posacka i rodzinie pani Emilia Łapot . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Edyta Radziewicz i rodzinę pani Czesława Rutowicz

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Agnieszki Zięcina i pani Marii Moroz.O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę  panią Teresę Kubala i rodzinę pani Danuty Mróz.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Bogumiły Oleśko i rodzinie pani i rodzinę pani Jolanty Mudry. O  przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Anny Drobinoga pani Jolanty Baranowskiej.