ogłoszenia parafialne 29.11.2015r.

I NIEDZIELA  ADWENTU

W tym tygodniu wspominamy:

–   w środę: św. Franciszka Ksawerego.

– I czwartek miesiąca

• I piątek miesiąca: św. Barbary, spowiedź w Wilczkowie od godz. 1730, w innych kościołach przed Mszą św.
  • W niedzielę: św. Mikołaja, zmiana tajemnic różańcowych.
  • W piątek odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 900.

Dzieci i dorosłych w tygodniu zapraszam na Mszę św. roratną ku czci NMP. Dzieci na tę Eucharystię zapraszam z lampionami. Zapraszam na roraty zwłaszcza w pierwszych tygodniach adwentu, ponieważ przed świętami są spowiedzi w parafiach i tam będę musiał być obecny.

W następną niedzielę będzie można kupić świecę Caritas na stół wigilijny. Cena małej świeczki 7 , dużej 15 zł.

Tydzień temu w Dzierżkowicach miał miejsce pożar domu. Budynek spłonął doszczętnie. 10 rodzin jest bez dachu nad głową. W następną niedzielę będzie możliwość złożenia swojej ofiary pieniężnej do puszki dla poszkodowanych rodzin. Pieniądze zebrane przekażę tamtejszemu ks. proboszczowi.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Anna Przedwolska

i rodzinie pani Janina Jachymska. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Stanisława Posacka i rodzinę pani Emilia Łapot

Ogłoszenie sołeckie: 03 grudnia, w czwartek o godz. 10.00 będą rozdawane jabłka na paletach. Proszę zabrać ze sobą torbę.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani  Urszuli Pleśnierowicz.

O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę  panią  Marię Moroz i rodzinę pani Agnieszki Zięcina

W piątek 04.12. u pana Sołtysa będą do odebrania bezpłatnie jabłka.

Dzieci z naszej miejscowości  ( do 6 klasy włącznie) są zaproszone  na spotkanie ze św. Mikołajem 06 grudnia o godz. 15.00 w świetlicy wiejskiej.

Kwietno: Dzisiaj zakończyła się się zabawa andrzejkowa, z której dochód przeznaczony jest na potrzeby naszego kościoła. Dziękuję serdecznie Radzie Kościelnej za trud zorganizowania tej zabawy.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani pani Ewy Wawrzyniak

i rodzinie pani Joanny Wawrzyniak. O  przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Bogumiły Oleśko i rodzinę pani Jolanty Mudry

W poniedziałek 30.11. od godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej będą do odebrania bezpłatnie jabłka.

Pani Sołtys i Rada Sołecka zapraszają wszystkie dzieci zamieszkałe w Wilczkowie i urodzone od rocznika 2003 ( do 12 roku życia) na spotkanie ze św. Mikołajem 06 grudnia o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej. Paczki św. Mikołaj rozdaje tylko w tym dniu, nieodebrane zawiezie do Domu Dziecka.