ogłoszenia duszpasterskie 08.11.2015r.

XXXII  NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś po Mszy św.  zmiana tajemnic różańcowych. Także będzie możliwość złożenia swojej ofiary pieniężnej na pomoc prześladowanym chrześcijanom w Syrii.

1. Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: Rocznica poświecenia Bazyliki Laterańskiej

– we wtorek: św. Leona Wlk,  papieża

– w środę: św. Marcina Tours. Msza św. w int. Ojczyzny w Wilczkowie o godz. 9.00.

– w czwartek: św. Jozafata bpa.

– w piątek: Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

– pierwszych  męczenników Polski

Porządek nabożeństw wspominkowych: Mazurowice, wtorek o godz. 1630– będą czytane wypominki z ulicy  Łąkowej, Kolejowej i Kolonii,  Rusko, środa   o godz. 1730– będą czytane wypominki z ul. Szkolnej, Polnej, Malczyckiej i  Podleśnej; Kwietno, czwartek  godz. 1600 –będą czytane wypominki z ul. Wspólnej; Wilczków, piątek  o godz. 1730 – będą czytane wypominki z ul Strzegomskiej, w sobotę o godz. 1730– wypominki z ul. Łącznej i Średzkiej.

W piątek na godz. 1630 zapraszam na spotkanie formacyjne młodzież przygotowującą się do s. bierzmowania do Wilczkowa.

Zapraszam wszystkich na uroczystość odpustową 22 listopada w Kwietnie. Eucharystia będzie odprawiona o godz. 1330, przewodniczyć jej będzie ks. dr Rafał Hołubowicz – kanclerz Metropolitalnej Kurii Wrocławskiej.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Teresa Rębisz-Kilian i rodzinie pani Aniela Ambroż. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Mariola Fedyczkowska i rodzinę pani Krystyna Śniatyńska

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Janiny Walkiewicz

i rodzinie pani Pauliny Kramek. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Stanisławy Dzikowskiej i rodzinę pani Stefanii Drozd

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Beaty Ondycz i rodzinie pani Emilii Szlanty. O  przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Edyty Kaproń  i rodzinę pani Natalii Wojtal.