ogłoszenia duszpasterskie 18.10.2015r.

XXIX Niedziela Zwykła

Wczoraj odbyła się Wrocławska Piesza Pielgrzymka do Trzebnicy, do grobu św. Jadwigi, patronki Dolnego Śląska. Wśród pielgrzymów byli też i nasi parafianie.

W tym tygodniu wspominamy:

–    we wtorek: św. Jana Kantego, kpł.

– w środę: bł. Jakuba Strzemię, bpa

– w czwartek:  św. Jana Pawła II

Za tydzień w niedzielę zapraszam rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na Mszę św. do Wilczkowa o godz. 15.00.

Już za dwa tygodnie rozpocznie się  miesiąc listopad, w którym w sposób szczególny pamiętamy o naszych zmarłych. Przy wejściu do kościoła, pod tablicą ogłoszeniami można  wziąć  kartki wypominkowe. Proszę, by oprócz imion zmarłych napisać także miejscowość i  ulicę, by wiedzieć w którym dniu przyjść na nabożeństwo wypominkowe w intencji zmarłych z naszej rodziny

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Edyta Soboniak

i rodzinie pani Dorota Szwed. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Beata Gombrych i rodzinę pani Henryka Strzelecka.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Renaty Burdzy  i rodzinie pani i  Marzeny Rybczyńskiej. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Edyty Kossakowskiej i rodzinę pani Marty Biszczak.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie nowożeńców.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Justyny Sulicz i rodzinę pani Justyny Sulicz.