ogłoszenia parafialne 0410.2015r.

XXVII Niedziela Zwykła

Dziś  zapraszam na spotkanie modlitewne i formacyjne panie i panów z Róż Różańcowych naszej parafii w świetlicy w Mazurowicach o godz. 16.00.    W programie: zmiana tajemnic różańcowych, modlitwa różańcowa, katecheza, wspólne śpiewanie pieśni maryjnych i rozmowy. Będzie tez autobus, który dowiezie nas do Mazurowic: 15.45- Kwietno, 15.50- Wilczków; 15.55- Rusko.      Kwietno i Wilczków: 5 zł; Rusko: 4 zł.

W tym tygodniu wspominamy:

–    w poniedziałek: św. Faustyny Kowalskiej

–    we wtorek: świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

–    w środę:  NMP Różańcowej

–    piątek: bł. Wincentego Kadłubka, bpa

Zapraszam na  nabożeństwa różańcowe.  Mazurowice: 1700;  Rusko: 1800;                               Kwietno: o godz. 1600 ;  Wilczków: codziennie o godz. 1730.

Zbliża się uroczystość odpustowa w naszej parafii. Już dziś zapraszam wszystkich parafian na  niedzielę 11 października.  O godz. 1300 rozpocznie się uroczysta Eucharystia, której będzie przewodniczył  ks. Kanonik Jan Kudlik proboszcz z Oleśnicy.

Po Mszy św. będę zapisywał chętnych na autobus powrotny z Pieszej Pielgrzymki do Trzebnicy w sobotę 17 października. Pielgrzymkę prowadzi ks. Piotr Milewicz z Malczyc

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Mirosława Orzeł    i rodzinie pani Urszula Amroży. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Zofia Szwed i rodzinę pani  Anna Hamryszak

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Elżbiety Ziemińskiej    i rodzinie pani Agnieszki Ziemińskiej

O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Stanisławy Stodolskiej i rodzinę pani  Katarzyny Stodolskiej

Wilczków:  Dziękuje za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Marioli Brożyna i rodzinie pani Wioletty Poręba . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na następną niedzielę rodzinę pani Jolanty Jagielskiej i rodzinę pani Jadwigi Rudzkiej.