ogłoszenia parafialne 27.09.2015r.

XXVI Niedziela Zwykła

W tym tygodniu wspominamy:

–    w poniedziałek: św. Wacława

–    we wtorek: świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

–    w środę:  św. Hieronima

–    I czwartek miesiąca: Msza św. o Chrystusie Najwyższym Kapłanie

i św. Teresy od Dzieciątka Jezus

–    I piątek miesiąca: Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i wspomnienie świętych Aniołów Stróżów Odwiedziny chorych w tym dniu od godz. 900. Okazja do spowiedzi w Wilczkowie o godz. 1700.

– w sobotę: św. Franciszka.

– I niedziela miesiąca: adoracja  NS i zmiana tajemnic różańcowych.

We wtorek w kościele w Szczpanowie o godz. 19.00 odbędzie się  Msza św. i modlitwa  o uzdrowienie.

W czwartek 01. października w naszej parafii rozpoczynają się także nabożeństwa różańcowe. Serdecznie zapraszam  dzieci, młodzież i dorosłych do naszych kościołów na rozważanie tajemnic naszego zbawienia. Mazurowice: 1630;         Rusko: 1700;                               Kwietno: o godz. 1600 ;  Wilczków: codziennie o godz. 1730.

Zbliża się uroczystość odpustowa w naszej parafii. Już dziś zapraszam wszystkich parafian na niedzielę 11 października. O godz. 1300 rozpocznie się uroczysta Eucharystia, której będzie przewodniczył  ks. Kanonik Jan Kudlik proboszcz z Oleśnicy.

04 października w niedzielę zapraszam na spotkanie modlitewne i formacyjne panie i panów z Róż Różańcowych naszej parafii w świetlicy w Mazurowicach o godz. 16.00.

Zapraszam do zaglądania na stronę internetową naszej parafii. Ostatnio została ona uzupełniona o informacje i zdjęcia z wydarzeń ostatnich miesięcy w naszej parafii.

Zapowiedzi przedślubne:

Marcin Wojtal zam. w Środzie Śl. i Natalia Kaproń zam. w Wilczkowie.

Rafał Klukos zam. w Rusku i Małgorzata Mazur zam. w Bełczu Górnym

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie Anna Matuszkiewicz     i rodzinie pani Teresa Matuszkiewicz .

Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Mirosława Orzeł

i rodzinę pani  Urszula Amroży

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Elżbiecie Niewielskiej i rodzinie pani Barbary Hamernik. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Elżbiety Ziemińskiej  i rodzinę pani    Agnieszki Ziemińskiej

Wilczków:  Dziękuje za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Haliny Sleziak i rodzinie pani Małgorzaty Śleziak. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na następną niedzielę rodzinę pani Marioli Brożyna i rodzinę pani Wioletty Poręba .