Pielgrzymka do Matki Bożej Śnieżnej

W sobotę 26 września dzieci, młodzież i dorośli z naszej parafii, a także ks. Piotr z ministrantami z Malczyc, pielgrzymowali do sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej na Górze Iglicznej. Przed południem dojechaliśmy do Międzygórza. Stamtąd szlakiem czerwonym szliśmy na Górę Igliczną. Po drodze zobaczyliśmy wodospad. O godz. 12.00 uczestniczyliśmy we Mszy św. W czasie kazania ks. kustosz opowiadał nam o sanktuarium.             Później był czas na posiłek i podziwianie widoków roztaczających się z góry. Była piękna, słoneczna pogoda.

W drodze powrotnej odwiedziliśmy sanktuarium Matki Bożej w Bardzie. Modliliśmy sie w tamtejszej bazylice. Zobaczyliśmy także wspaniałą ruchomą szopkę betlejemską. Do domów wróciliśmy wieczorem.