Pożegnanie pana organisty.

Z dniem 30 sierpnia br. pan Tadeusz Konieczek, nasz organista zakończył pracę w naszej parafii. Był związany z naszą parafią przez 18 lat. Swoją posługę rozpoczął w roku 1997 za ks. proboszcza Michała Drożdża.

Przez ten długi czas pan Tadeusz dał się poznać jako bardzo dobry człowiek. Starannie i gorliwie służył Bogu i Ludowi Bożemu poprzez swoją pracę. Bardzo trafnie dobierał pieśni do Mszy św. Ten dobór jakże pięknie podkreślał temat niedzielnej Ewangelii, święta czy uroczystości, które przezywaliśmy. Uczył nas śpiewu gregoriańskiego w języku łacińskim, co już rzadko spotyka się w małych parafiach. Przede wszystkim zaś pan Tadeusz Konieczek uczestniczył w życiu naszej parafii, był obecny w ważnych wydarzeniach naszej wspólnoty, a także w jej codzienności.

Msza św.  dziękczynna w intencji pana Tadeusza została odprawiona w niedzielę 23 sierpnia w kościele parafialnym w Wilczkowie. Słowo podziękowania wygłosili przedstawiciele parafian i ks. proboszcz. Zaś w następną niedziele podczas Mszy św. pożegnali pana organistę przedstawiciele wspólnot z innych kościołów naszej parafii.

Życzymy panu Tadeuszowi błogosławieństwa Bożego, zdrowia, opieki NMP Różańcowej i św. Cecylii.