ogłoszenia parafialne 20.09.2015r.

XXV Niedziela Zwykła

W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek: św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

– w środę: Św. o.  Pio

– w piątek: bł. Władysława z Gielniowa

26 września w sobotę wyjeżdżamy na pielgrzymkę  do sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej na Górze Iglicznej koło Międzygórza. Trasa 2 km.; 1,20 min w jedną stronę. Jak będzie ładna pogoda, trasa powrotna będzie wydłużona. Ubranie i buty tak jak w góry. Kierowca autobusu o godz. 7.00 zabierze pielgrzymów z Mazurowic ( przystanek w stronę Ruska), o godz. 7.05 pielgrzymów z Ruska  ( przystanek w kier. Wilczkowa), 7.15 pielgrzymów z Wilczkowa              ( przystanek), 7.15 – pielgrzymów z Kwietna ( przystanek). Powrót w godz. wieczornych. Koszt: 30 zł.

04 października w niedzielę zapraszam na spotkanie modlitewne i formacyjne panie i panów z Róż Różańcowych naszej parafii w świetlicy w Mazurowicach o godz. 16.00.

Można już zgłaszać intencje mszalne na rok 2016.

Zapowiedzi przedślubne:

Marcin Wojtal zam. w Środzie Śl. i Natalia Kaproń zam. w Wilczkowie.

Rafał Klukos zam. w Rusku i Małgorzata Mazur zam. w Bełczu Górnym

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie     Małgorzaty Piaseckiej i rodzinie pani Ewy Przybyszewskiej.

Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Anna Matuszkiewicz

i rodzinę pani  Teresa Matuszkiewicz

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Jolanty Gołab i rodzinie pani Erwiny Styczkowskiej. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani  Krystyny Zielińskiej  i rodzinę pani    Jadwigi Zielińskiej

Wilczków:  Dziękuje za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Haliny Lis i rodzinie pani Agnieszki Sztul Lis  . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na następną niedzielę rodzinę pani Haliny Sleziak i rodzinę pani Małgorzaty Śleziak.