ogłoszenia duszpasterski 13.09.2015r.

XXIV Niedziela Zwykła.

Dziś zapraszam rodziców, rodzeństwo i dzieci z klas trzecich przygotowujących się do           I Komunii św. na Mszę św.  do Wilczkowa o godz. 15.00.

W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek: uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego

– we wtorek:  NMP Bolesnej

– w środę: Świętych Męczenników Korneliusza i Cypriana

– w piątek: św. Stanisława Kostki

W piątek zapraszam kandydatów do s, bierzmowania na spotkanie formacyjne o godz. 17.00 w salce katechetycznej w Wilczkowie.

Ks. Piotr Milewicz z Malczyc organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na czuwanie modlitewne wiernych archidiecezji wrocławskiej. Wyjazd w piątek 21 września o godz. 1500, Msza św. na rozpoczęcie czuwania o godz. 1830, następnie modlitwa różańcowa o 2030 , Apel Jasnogórski o godz. 2100, po Apelu powrót do domu. Ja zaś będę się modlił w Częstochowie w godzinach nocnych od 02.00 do 03.00 w ramach czuwania naszego dekanatu i sąsiednich.

Firma Intra Diagnostyka Słuchu w dniu 17 września przeprowadzi bezpłatnie badania słuchu dla mieszkańców Malczyc i okolic w przychodni w Malczycach.

26 września w sobotę organizuje pielgrzymkę dla dzieci i ich rodziców do sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej na Górze Iglicznej koło Międzygórza. Trasa 2 km.; 1,20 min w jedną stronę. Jak będzie ładna pogoda, trasa powrotna będzie wydłużona. Msza św. w sanktuarium o godz. 12.00. Powrót w godz. wieczornych. Koszt: 30 zł.

Zapowiedzi przedślubne:

Marcin Wojtal zam. w Środzie Śl. i Natalia Kaproń zam. w Wilczkowie.

Rafał Klukos zam. w Rusku i Małgorzata Mazur zam. w Bełczu Górnym

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie

Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani  Anety Lis  i rodzinę pani  Justyny Matuszkiewicz.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Eweliny   Zielińskiej i rodzinie pani Teresy Gołąb. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani  i rodzinę pani

Wilczków:  Dziękuje za posprzątanie naszego kościoła rodzinie nowożeńców  . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na następną niedzielę rodzinę pani Haliny Lis i rodzinę pani Agnieszki Sztul Lis.