ogłoszenia duszpasterskie 16.08.2015r.

19 niedziela zwykła.

W tym tygodniu wspominamy:

–    w poniedziałek: św. Wawrzyńca

–    we wtorek: św. Klary

–    w piątek: św. Maksymiliana Marii Kolbego.

–    w sobotę: Uroczystość Wniebowzięcia NMP, święto nakazane.

Msze św. jak w każdą  niedzielę. Po Mszy św. błogosławieństwo ziół

i kwiatów. Taca z tego dnia  jest przeznaczona  na odbudowę kościołów

archidiecezji.

Zapowiedzi przedślubne:

Karol Roman Śleziak zam. w Kwietnie i Paulina Ewa Dąbrowska zam. w Legnicy zap. III.

Nadleśnictwo w Miękini wprowadza czasowy zakaz wstępu do lasu ze względu na bardzo duże zagrożenie pożarowe.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Krystyna Waszak i rodzinie pani Lucyna Gruda.  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Ewa Krent  i rodzinę pani Teresa Krent – Niewieściuk. Proszę o posprzątanie kościoła w piątek; w sobotę jest uroczystość kościelna, nie wypada wykonywać takich prac.

Msza św. dożynkowa w naszej miejscowości zostanie odprawiona  w sobotę 05 września o godz. 16.00

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Marty Fedec  i rodzinie pani Haliny Markowskiej.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Urszuli Oleśków i rodzinę pani  Barbary Hamernik . Proszę o posprzątanie kościoła w piątek; w sobotę jest uroczystość kościelna, nie wypada wykonywać takich prac.

Msza św. dożynkowa w naszej miejscowości zostanie odprawiona sobotę 22 sierpnia o godz. 1400.

.

Kwietno: Msza św. dożynkowa w naszej miejscowości zostanie odprawiona w sobotę 29 sierpnia o godz. 1800.

Wilczków:  Dziękuje za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Marii Poręby i rodzinie pani Małgorzaty Jonatowskiej – Rychel. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na następną niedzielę rodzinę pani Anieli Janik i rodzinę pani Anny Koziarskiej. Proszę o posprzątanie kościoła w piątek; w sobotę jest uroczystość kościelna, nie wypada wykonywać takich prac.