ogłoszenia duszpasterskie 02.08.2015r.

Wspomnienia liturgiczne:

– we wtorek: św. Jana Marii Vianneya

– w czwartek:  święto Przemienienia Pańskiego

– I piątek miesiąca: Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź w Wilczkowie od godz. 17.30.

– w sobotę: św. Dominika

Dziś wyruszyła Wrocławska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pamiętajmy o pielgrzymach w naszych modlitwach.

Wczoraj grupa pielgrzymów z naszej parafii i okolic była w Licheniu. Uczestniczyliśmy we Mszy św., i innych nabożeństwach,  zwiedzaliśmy sanktuarium.

Zapowiedzi przedślubne:

Karol Roman Śleziak zam. w Kwietnie i Paulina Ewa Dąbrowska zam. w Legnicy zap.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Stanisława Pałubiak    i rodzinie pani Monika Pałubiak.  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Krystyna Waszak i rodzinę pani Lucyna Gruda

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Krystyny Dziubak i rodzinie pani Anny Bączek..  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Marty Fedec  i rodzinę pani  Haliny Markowskiej.

Wilczków:  Dziękuje za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Jadwigi Alberskiej i rodzinie pana Daniela Alberskiego . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na następną niedzielę rodzinę pani Marii Poręby i rodzinę pani Małgorzaty Jonatowskiej – Rychel