ogłoszenia duszpasterskie 19.07.2015r.

16 niedziela zwykła.

Dziś uroczystość odpustowa w Mazurowicach. Mszę św.  o godz. 13.30 odprawi  i kazanie odpustowe wygłosi ks. Marek Tyczyński- proboszcz z Chwalimierza.

Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: bł. Czesława Głównego Patrona Wrocławia

– w środę:  św. Marii Magdaleny.

– w czwartek: św. Brygidy

– w piątek: św. Kingi

-w sobotę: św. Jakuba Apostoła

W następną niedzielę zapraszam wszystkich posiadających jakiekolwiek pojazdy na plac przy kościele. Z okazji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa pomodlimy się za kierowców i poświecę pojazdy. Będzie można także złożyć ofiarę pieniężną do puszki na zakup samochodów dla misjonarzy .

W dniach od 02 do 10 sierpnia odbędzie się XXXIII Wrocławska Piesza Pielgrzymka  na Jasną Górę. Zapisy w  parafii w Malczycach u ks. Piotra Milewicza.

W sobotę 01 sierpnia wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Lichenia. O godz. 05.15 kierowca autobusu zabierze pielgrzymów z Mazurowic, 05.20 z Ruska, 05.25 z Wilczkowa, 05.30 z Kwietna. Powrót w godz. wieczornych.

.Zapowiedzi przedślubne:

Kamil Witkowski zam. w Kwietnie i Marta Bułhak zam. w Polkowicach zap. II.

Krzysztof Żmigrodzki zam. w Lubinie i Aneta Wysocka zam. w Mazurowicach zap. II

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Alicja Zalewska    i rodzinie pani Anna Zalewska  .  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani   Bożena Broszkiewicz i rodzinę pani  Agnieszka Reluga

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Danuty Chrząstki  i rodzinie pani. Justyny Zadwornej.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Krystyny Dziubak i rodzinę pani Anny Bączek.

Kwietno: Dziękuję panu Tadeuszowi Jankowiczowi za skoszenie trawy wokół kościoła.

Wilczków:  Dziękuje za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani  Renaty Puzio   i rodzinie pani Grażyny Jankowicz. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na następną niedzielę rodzinę pani Renaty Bartosz i rodzinę pani Wiesławy Sznajdrowskiej.

Za tydzień w sobotę Msza św. o godz. 17.00

.