ogłoszenia duszpasterskie 12.07.2015r.

15 niedziela zwykła.

Dziękuję serdecznie ks. diakonowi Dawidowi Haszczukowi za wygłoszenie do nas słowa Bożego.

Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

– w środę:  św. Bonawentury bpa.

– w czwartek: NMP z Góry Karmel

W sobotę 01 sierpnia organizuję pielgrzymkę do Lichenia. Koszt 80 zł. Proszę o wpłaty uczestników. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

Na uroczystość odpustową w Mazurowicach zapraszam w niedzielę 19 lipca o godz. 13.30. Mszę św. odprawi i kazanie odpustowe wygłosi ks. Marek Tyczyński- proboszcz z Chwalimierza.

1. Zapowiedzi przedślubne:

Kamil Witkowski zam. w Kwietnie i Marta Bułhak zam. w Polkowicach zap. I.

Krzysztof Żmigrodzki zam. w Lubinie i Aneta Wysocka zam. w Mazurowicach zap. I.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Joanny Sołtysiak   i rodzinie pani Moniki Szewczak. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Alicja Zalewska i rodzinę pani  Agnieszka Zalewska

Na uroczystość odpustową zapraszam w niedzielę 19 lipca o godz. 13.30. Mszę św. odprawi  i kazanie odpustowe wygłosi ks. Marek Tyczyński- proboszcz z Chwalimierza. Nie będzie Mszy św. rano.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Jadwigi Kasprzak  i rodzinie pani Haliny Kufery..

O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Danuty Chrząstki i rodzinę pani Justyny Zadwornej. Za skoszenie trawy dziękuję panom: Czesław Kufera, Tadeusz  Kasprzak.

Kwietno: Po wielu latach vacatu na stanowisku kościelnego w naszej świątyni pan Zbigniew Wiktorek zgodził się objąć tę funkcję. Będzie ją sprawował nieodpłatnie. Serdecznie dziękuję panu Stanisławowi za podjecie się tego trudu. Jest to wielka pomoc dla księdza.

Wilczków:  Dziękuje za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Józefy Hołowczak    i rodzinie pani Kamili Wojtuń. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na następną niedzielę rodzinę pani Renaty Puzio i rodzinę pani Grażyny Jankowicz.

.