ogłoszenia parafialne 28.062015r.

Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

– I czwartek miesiąca: Msza św. o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie

– I piątek miesiąca: Msza św. o  Najświętszym Sercu Pana Jezusa.

W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00.

04 lipca w sobotę wyjeżdżamy na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Słuchającej w Rokitnie koło Międzyrzecza. O godz. 7.00 kierowca autobusu zabierze pielgrzymów z Kwietna ( przy kościele), następnie o 7.10 z Wilczkowa ( przystanek autobusowy), 7.15 z Ruska ( przystanek z stronę Mazurowic) i 7.20 z Mazurowic ( przy krzyżu). Proszę zabrać ze sobą dotykowo 8 zł jako opłatę na pojazd, którym będziemy zwiedzać Dróżki Kalwaryjskie w Rokitnie. Powrót w godz. wieczornych.

. W dniu 12 lipca, w niedzielę odbędzie się XXIII Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Chętnych proszę o zapisywanie się u pani doktor Marii Sadowskiej – Zarzyckiej .

W sobotę 01 sierpnia organizuję pielgrzymkę do Lichenia. Koszt 80 zł. W tej cenie przejazd komfortowym autobusem, przewodnik po sanktuarium, ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii po Mszy św.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Teresa Haładus    i rodzinie pani Aleksandra Kosmal.  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Agnieszka Ciupińska i rodzinę pani  Agnieszka Zalewska

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Joanny Smolińskiej i rodzinie pani Agaty Czarneckiej  . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Ewy Plewińskiej i rodzinę pani Beaty Jankowskiej.

Wilczków:  Dziękuje za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Renaty Poręby i rodzinie pani Jolanty Niedzieli. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na następną niedzielę rodzinę pani Elżbiety Maślanki i rodzinę pani  Renaty Mazur.

Msza św. w sobotę za tydzień o godz. 17.00.