ogłoszenia duszpasterskie 14.06.2015r.

11 niedziela zwykła.

W minionym tygodniu odbyły się zbiórki ministrantek i ministrantów z naszych kościołów. Frekwencja była bardzo duża. Dziękuję za obecność.

Dwa tygodnie temu w Wilczkowie odprawiona została Msza św. w mojej intencji z okazji 20 rocznicy świeceń kapłańskich. Wszystkim dziękuje za modlitwę, życzliwość.

Wspomnienia liturgiczne:

-w poniedziałek: bł. Jolanty

-w środę: św. brata Alberta Chmielowskiego.

w czwartek : św. Barnaby, Apostoła

W poniedziałek 15 czerwca wyjeżdżamy na pielgrzymkę, by obejrzeć i pomodlić się przy Całunie Turyńskim. Zbiórka w Wilczkowie o godz. 5.15. W związku z tym w tygodniu w naszym kościele nie będzie Mszy św.

04 lipca organizuję pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Słuchającej w Rokitnie koło Międzyrzecza. Znajduję się tam obraz NMP malowany na złoconym tle, z charakterystycznie odsłoniętym uchem, dlatego też Matkę Bożą Rokitniańską nazywa się Cierpliwie Słuchającą.  W drodze powrotnej zobaczymy pocysterski klasztor, wktórym obecnie znajduje się Seminarium Duchowne diecezji Gorzowskiej wParadyżu. Na koniec pomodlimy się przy figurze Chrystusa Króla w Świebodzinie.Zapisy w zakrystii po Mszy św. Koszt pielgrzymki: 45 zł.

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Helena Bujnowska     i rodzinie pani Janina Szmarchoń .  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę nowożeńców

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Marii Wolaszek

i rodzinie pani Iwony Rydzanicz.. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Grażyny Dudzińskiej i rodzinę pani Anny Gombrych. Dziękuję za skoszenie trawy wokół kościoła panom: Ireneusz Czarnecki, Ireneusz Sipowicz,                    Smoliński

Wilczków:  Dziękuje za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Bożeny Cegłowskiej i rodzinie pani Agnieszki Kuźmy . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na następną niedzielę rodzinę pani Marii Jagielskiej i rodzinę pani Katarzyny Obłońskiej.