ogłoszenia duszpasterskie

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

23.11.2014r.

Dziś  uroczystość odpustowa  w Kwietnie. Eucharystia będzie odprawiona o godz. 1300, przewodniczyć jej będzie ks. Piotr Góźdź – wychowawca w Wyższym Seminarium Duchownym w Legnicy.

1. W tym tygodniu wspominamy:

–  w niedzielę: św. Andrzeja Apostoła

– w przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent- czas, który ma nas przygotować do świat Bożego Narodzenia.

1. Rusko: Dziękuję za przygotowanie kościoła pani Haliny Markowskiej i rodzinie rodzinę pani Marty Fedec .

Na następną niedzielę proszę o przygotowanie kościoła rodzinę pani Urszuli Oleśków   i rodzinę pani Barbary Hamernik .

Wilczków. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani  Anny Drobinoga  i rodzinie pani Jolanty Baranowskiej.

Na następną niedziele proszę  o posprzątanie rodzinę pani Sylwi Lech i rodzinę pani Bożeny Kowalczyk

Dzisiaj zakończyła się zabawa andrzejkowa, z której dochód przeznaczony jest na zakup wyświetlacza ledowego do naszego kościoła. W zabawie uczestniczyło około 80 osób. Dziękuję serdecznie pani Katarzynie Obłońskiej za przygotowanie imprezy pod względem organizacyjnym. Dziekuje także paniom: Franciszce Hołowczak, Renacie Mazur, Agacie Czerwiec, Marii Poręba, Elżbiecie Maślanka, Monice Maguda, Monice Dzieciatkowskiej, Monice Makowskiej, Annie Nowackiej, Katarzynie Obłońskiej za przygotowanie świetlicy.