ogłoszenia parafialne

–  w czwartek: św. Rafała Kalinowskiego

–  w piątek: ofiarowanie NMP

– w sobotę: św. Cecylii

1. Zapraszam wszystkich na uroczystość odpustową w następną niedzielę 23 listopada w Kwietnie. Uroczysta Eucharystia będzie odprawiona o godz. 1300, przewodniczyć jej będzie ks. Piotr Góźdź – wychowawca w Wyższym Seminarium Duchownym w Legnicy.
  1. Zakończyły się w naszej parafii nabożeństwa wspominkowe. Dziękuję wszystkim za pamięć i modlitwę w intencji naszych zmarłych i za ofiary pieniężne. Za zmarłych polecanych w wypominkach zostały odprawione Msze św.
  1. Od wtorku do piątku nie będę obecny w parafii. Wyjeżdżam na rekolekcje kapłańskie do Częstochowy. W sprawach pilnych proszę się kontaktować z ks. Prałatem Hubertem Danielem z Rachowa.
  1. Rusko: Dziękuję za przygotowanie kościoła pani Bogusławy Głowackiej i rodzinie rodzinę pani Emilii Kiełbas .

Na następną niedzielę proszę o przygotowanie kościoła rodzinę pani Haliny Markowskiej i rodzinę pani Emilii Kiełbas.

Kwietno. W czwartek w naszym kościele został przeprowadzony odbiór prac związanych z wymianą instalacji elektrycznej przez pracowników Urzędu Konserwatora Zabytków we Wrocławiu. ( nasz kościół jest wpisany do rejestru zabytków). Prace zostały zatwierdzone pozytywnie.

Wilczków. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Bogumiły Oleśko   i rodzinie pani Jolanty Mudry.  Na następną niedziele proszę  o posprzątanie rodzinę pani Anny Drobinoga i rodzinę pani Jolanty Baranowskiej.

Rada Parafialna zaprasza wszystkich chętnych na zabawę andrzejkową, która odbędzie się  22 listopada w świetlicy o godz. 2000. Dochód z zabawy przeznaczony będzie na zakup wyświetlacza ledowego do naszego kościoła. Koszt 25 zł. Zapisy w świetlicy  i u pani Katarzyny Obłońskiej.

W czwartek w naszym kościele został przeprowadzony odbiór prac związanych z restauracją ołtarza przez pracowników Urzędu Konserwatora Zabytków we Wrocławiu. Prace zostały zatwierdzone pozytywnie.