ogłoszenia parafialne 26.10.2014

XXX  NIEDZIELA ZWYKŁA

26.10.2014

1. Dziś w zapraszam na spotkanie formacyjne członków Wspólnoty Żywego Różańca w naszej parafii. W programie: odmówienie różańca, katecheza, wspólne rozmowy. Spotkanie odbędzie się w świetlicy w Kwietnie o godz. 1500.  O godz. 1445 kierowca autobusu zabierze panie z Mazurowic ( koło krzyża), następnie z Ruska   i Kwietna. Opłata za autobus- 4zł. Panie, które upiekły ciasta, proszę, by je  przywieść pokrojone.
  1. Za parę dni  rozpocznie się  miesiąc listopad, w którym w sposób szczególny pamiętamy o naszych zmarłych. Przy wejściu do kościoła ministranci będą rozdawać  kartki wypominkowe. Proszę, by oprócz imion zmarłych napisać także miejscowość i  ulicę, by wiedzieć w którym dniu przyjść na nabożeństwo wypominkowe w intencji zmarłych z naszej rodziny. Porządek nabożeństw wypominkowych podam w najbliższą niedzielę.
  2.  W sobotę 01 listopada- uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę. Msza św. na cmentarzu w Malczycach o godz. 1400, po Mszy św. poświecenie pomników nadgrobnych. Zaś w niedzielę 02 listopada wspomnienie Wszystkich Zmarłych. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę.

W zeszłą niedzielę liczono frekwencję wiernych na Mszy św. W tym dniu uczestniczyło nas wszystkich w Eucharystii 412 osób( w zeszłym roku  358) , a Komunię św. przyjęło: 217 ( w zeszłym roku 177osób).

1. Rusko: Dziękuję za przygotowanie  kościoła pani Jadwigi Kasprzak  i rodzinie rodzinę pani Haliny Kufery .

Na następną niedzielę proszę o przygotowanie kościoła rodzinę pani Danuty Chrząstki i rodzinę pani Justyny Zadwornej . w piątek

1. Wilczków. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Ireny Kułaga  i rodzinie pani Anny Szlanta.

Na następną niedziele proszę  o posprzątanie rodzinę pani Stefanii Cieślik i rodzinę pani Edyty Kaproń  pt. wieczorem.

1. Rada Parafialna zaprasza wszystkich chętnych na zabawę andrzejkową, która odbędzie się  22 listopada w świetlicy o godz. 2000. Dochód z zabawy przeznaczony będzie na zakup wyświetlacza ledowego do naszego kościoła. Koszt 25 zł. Zapisy w świetlicy i u pani Katarzyny Obłońskiej.