ogłoszenia parafialne 02.11.2014r.

XXXI  NIEDZIELA ZWYKŁA

02.11.2014

1. W poprzednią niedzielę odbyło się spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w Kwietnie. Dziękuje wszystkim paniom, które przyjęły zaproszenie. Dziękuje serdecznie paniom z Kwietna za przygotowanie spotkania.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. Adoracja NS i zmiana tajemnic różańcowych.
  1. Wspomnienia liturgiczne:

– we wtorek: św. Karola Boromeusza

–    I czwartek miesiąca: Msza św. o Chrystusie Najwyższym Kapłanie

–    I piątek miesiąca: Msza św. o Najświetszym Sercu Pana Jezusa

– w niedzielę: Rocznica poświecenia Bazyliki Laterańskiej

4.W piątek odwiedziny chorych od godz. 900.

4.Porządek nabożeństw wspominkowych: Mazurowice, wtorek o godz. 1600– będą czytane wypominki z ulicy  Spółdzielczej i Górnej,  Rusko, środa o godz. 1630– będą czytane wypominki z ul. Głównej; Kwietno, czwartek  o godz. 1600 –będą czytane wypominki z ul. Leśnej, Przelotowej i Górnej; Wilczków, piątek  o godz. 1630 – będą czytane wypominki z ul. Długiej,  w sobotę o godz. 1630– wypominki z ul. Mleczarskiej.

1. 5. Rusko: Dziękuję za przygotowanie  kościoła pani Danuty Chrząstki  i rodzinie rodzinę pani Justyny Zadwornej .

Na następną niedzielę proszę o przygotowanie kościoła rodzinę pani  Krystyny Dziubak i rodzinę pani Anny Bączek.

1. Wilczków. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Stefanii Cieślik   i rodzinie pani Edyty Kaproń .

Na następną niedziele proszę  o posprzątanie rodzinę pani Elżbiety Mucha i rodzinę pani Ewy Wawrzyniak .Dziękuję państwu Dolakom za kwiaty do kościoła. Pani Monice Dzieciątkowskiej za dekoracje związaną ze świętem zmarłych

1. Rada Parafialna zaprasza wszystkich chętnych na zabawę andrzejkową, która odbędzie się  22 listopada w świetlicy o godz. 2000. Dochód z zabawy przeznaczony będzie na zakup wyświetlacza ledowego do naszego kościoła. Koszt 25 zł. Zapisy w świetlicy                     i u pani Katarzyny Obłońskiej.