ogłoszenia duszpasterskie 07.06.2015r.

10 niedziela zwykła.

Wczoraj w Malczycach odbyła się uroczystość przyjęcia przez młodzież naszej parafii s. bierzmowania. Sakramentu udzielił ks. bp. Edward Janiak. Naszej młodzieży gratulujemy i życzymy wzrostu wiary i odpowiedzialności za wspólnotę Kościoła. W czwartek miała miejsce uroczystość Bożego Ciała. Dziękuję wszystkim tym, którzy uczestniczyli we Mszach św. i procesji. Dziękuję wszystkim tym, którzy budowali ołtarze.

1. Wspomnienia liturgiczne:

-w poniedziałek: św. Jadwigi Królowej

-w środę: bł. Bogumiła, bpa.

w czwartek : św. Barnaby, Apostoła

– w piątek: uroczystość Najświętszego Sercu Pana Jezusa.

Dziś w Kwietnie odbędzie się w turniej piłkarski dla ministrantów z naszej parafii. Zbiórka przy kościele w Kwietnie o godz. 16.00.

1. Zbiórka ministranek i ministrantów we wtorek o godz. 18.30; w środę o godz. 18.30; w czwartek o godz. 18.30; w piątek o godz. 17.30.
  2. W poniedziałek 15 czerwca wyjeżdżamy na pielgrzymkę, by obejrzeć i pomodlić się przy Całunie Turyńskim. Zbiórka w Wilczkowie o godz. 5.15.
  3. Zapraszam do wejścia na sronę internetową parafii. Są tam umieszczone relacje i zdjęcia z ostatnich wydarzeń(promocja LSO,Zoo, piłka nożna)

Zapowiedzi przedślubne:

Rafał Kułaga zam. w Wilczkowie i Marlena Potrzeba zam. w Kawicach. Zap. III.

Jacek Lis zam w Mazurowicach i Aneta Waszkowicz zam w Mazurowicach. Zap.III

Mazurowice: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Renata Kopeć   i rodzinie pani Elżbieta Góraj Ambroży.  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Helena Bujnowska  i rodzinę pani  Janina Szmarchoń

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Wiktorii Smolińskiej  i rodzinie pani Emilii Sipowicz.. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Marii Wolaszek i rodzinę pani Iwony Rydzanicz. Proszę o skoszenie trawy wokół kościoła panów: Ireneusza Czrneckiego, Ireneusza Sipowicza,

Wilczków:  Dziękuje za posprzątanie naszego kościoła na uroczystość Bożego Ciała i na niedzielę rodzicom dzieci rocznicowych i pani Marii Porębie. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na następną niedzielę rodzinę pani Bożeny Cegłowskiej i rodzinę pani Agnieszki Kuźmy.

Za truskawki dziękuję pani Wiesławie Sznajdrowskiej i pani Anecie Zarzyckiej.

Dziękuję za opiekę nad grotą Matki Bozej pani Marii Jagielskiej, za pomoc przy kwiatach pani Marii Grycz i pani   Krystynie  Gronek. Za kwiaty przy plebanii dziękuję rodzinie państwa Dolaków.

Dziękuję za wykonanie chodnika przed kapliczką przy ul. Łącznej panom: Bogdanowi Szlancie, Łukaszowi Szlancie i Grzegorzowi Suliczowi.