ogłoszenia duszpasterskie 28.12.2014r.

Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa      28.12.2014r.

Wspomnienia liturgiczne:

– w środę wspomnienie św. Sylwestra, papieża, ostatni dzień roku kalendarzowego. W tym dniu zapraszam wszystkich do Wilczkowa na godz. 1800 na Mszę św. dziękczynną za kończący się rok.  Zaś w Nowy rok w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi Msze św. będą odprawione  w następujących godzinach: Mazurowice o godz. 1400,  Rusko o godz. 1500, Kwietno o godz. 1600, Wilczków o godz. 1700.

–  I czwartek miesiąca. Msza św. o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie

I  piątek miesiąca:  Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Spowiedź w tym dniu w kościele w Wilczkowie od godz. 17.300 i Msza św. o godz. 18.00.

– I niedziela miesiąca:  Adoracja NS i zmiana   tajemnic różańcowych.

Odwiedziny chorych w piątek od godz. 900

Na czas kolędy Msze św. w tygodniu będą odprawiane tylko w Wilczkowie.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani  Krystyny Zielińskiej     i rodzinie pani Jadwigi Zielińskiej . Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Teresy Gołąb i rodzinę pani Kazimiery Sakławskiej.

Wilczków Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinę pani Anny Nowackiej i rodzinę pani Grażyny Włoch. Na następną niedzielę proszę o posprzątanie kościoła rodzinę pani Doroty Bator i rodzinę pani Marty Topolskiej.