Ogłoszenia parafialne 19.10.2014

XXIX  NIEDZIELA ZWYKŁA

19.10.2014r.

Dziś w całej Polsce trwa akcja liczenia wiernych uczestniczących we Mszy św. niedzielnej.

1. W tym tygodniu wspominamy:
    – w poniedziałek: św. Jana Kantego, kpł.
    – w środę: św. Jana Pawła II
  1. W niedzielę 27 października zapraszam na spotkanie formacyjne członków Wspólnoty Żywego Różańca w naszej parafii. W programie: odmówienie różańca, katecheza, wspólne rozmowy.
    Spotkanie odbędzie się w świetlicy w Kwietnie o godz. 1500. .  O godz. 1445 kierowca autobusu zabierze panie z Mazurowic, następnie   z Ruska i Wilczkowa. Opłata za autobus- 4zł.

3.Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie formacyjne w sobotę 25 października do salki katechetycznej w Wilczkowie no godz. 1900.

3.Już za dwa tygodnie rozpocznie się  miesiąc listopad, w którym w sposób szczególny pamiętamy o naszych zmarłych. Przy wejściu do kościoła, pod tablicą ogłoszeniami można  wziąć  kartki wypominkowe. Proszę, by oprócz imion zmarłych napisać także miejscowość i  ulicę, by wiedzieć w którym dniu przyjść na nabożeństwo wypominkowe w intencji zmarłych z naszej rodziny

Rusko:

Dziękuję za przygotowanie  kościoła pani Ewy Plewińskiej  i rodzinie rodzinę pani Beaty Jankowskiej .
Na następną niedzielę proszę o przygotowanie kościoła rodzinę pani Jadwigi Kasprzak i rodzinę pani Haliny Kufery.

Wilczków.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Beaty Ondycz i rodzinie pani Emilii Szlanty . Na następną niedziele proszę  o posprzątanie rodzinę pani Ireny Kułaga i rodzinę pani Anny Szlanta.

Rada Parafialna zaprasza wszystkich chętnych na zabawę andrzejkową, która odbędzie się 22 listopada w świetlicy o godz. 2000. Dochód z zabawy przeznaczony będzie na zakup wyświetlacza ledowego do naszego kościoła.