Ogłoszenia parafialne 09.11.2014

XXXII  NIEDZIELA ZWYKŁA

09.11.2014

1.Wspomnienia liturgiczne

– we wtorek: św. Marcina Tours.

– w czwartek: Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych  męczenników Polski

–  w niedzielę: Rocznica poświecenia Katedry Metropolitalnej Wrocławskiej

2. Porządek nabożeństw wspominkowych: Mazurowice, wtorek o godz. 1630– będą czytane wypominki z ulicy  Łąkowej, Kolejowej i Kolonii,  Rusko, środa   o godz. 1730– będą czytane wypominki z ul. Szkolnej, Polnej, Malczyckiej i Podleśnej; Kwietno, czwartek  godz. 1630 –będą czytane wypominki z ul. Wspólnej; Wilczków, piątek  o godz. 1730 – będą czytane wypominki z ul Strzegomskiej, w sobotę o godz. 1730– wypominki z ul. Łącznej i Średzkiej.

3.We wtorek święto odzyskania niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 1800 w kościele parafialnym w Wilczkowie.

4. W sobotę na godz. 1900 zapraszam na spotkanie formacyjne młodzież przygotowującą się do s. bierzmowania do Wilczkowa.

5. Zapraszam wszystkich na uroczystość odpustową 23 listopada w Kwietnie. Uroczysta Eucharystia będzie odprawiona o godz. 1330, przewodniczyć jej będzie ks.Piotr Góźdź – wychowawca w Wyższym Seminarium Duchownym w Legnicy.

Rusko: Dziękuję za przygotowanie  kościoła pani Krystyny Dziubak  i rodzinie rodzinę pani Anny Bączek.

Na następną niedzielę proszę o przygotowanie kościoła rodzinę pani Bogusłway Głowackiej i rodzinę pani Emilii Kiełbas.

Wilczków. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani  Elżbiety Mucha  i rodzinie pani Ewy Wawrzyniak .

Na następną niedziele proszę  o posprzątanie rodzinę pani Bogumiły Oleśko i rodzinę pani Jolanty Mudry .

Rada Parafialna zaprasza wszystkich chętnych na zabawę andrzejkową, która odbędzie się  22 listopada w świetlicy o godz. 2000. Dochód z zabawy przeznaczony będzie na zakup wyświetlacza ledowego do naszego kościoła. Koszt 25 zł. Zapisy w świetlicy  i u pani Katarzyny Obłońskiej.