Ogłoszenia Duszpasterskie 25.12.2014r.

BOŻE NARODZENIE

25.12.2014r.

W święta Bożego Narodzenia życzę Wam, Drodzy Parafianie, zaproszeni Goście radości tak wielkiej, że nie można jej zatrzymać tylko dla siebie. Radości, która rozpiera serce i każe wołać pełnym głosem: „ Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli.” Bóg nas nie zagubił, ani nie zapomniał. Zamieszkał miedzy nami. Na zawsze.

Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.  Wspomnienie św. Szczepana

Taca z dnia jutrzejszego przeznaczona jest na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu.

– w piątek: św. Szczepana
 – w sobotę: św. Jana Apostoła
– za tydzień w środę wspomnienie św. Sylwestra, papieża, ostatni dzień roku kalendarzowego.  W tym dniu zapraszam wszystkich do Wilczkowa na godz. 1800 na Mszę św. dziękczynną za kończący się rok.  Zaś w Nowy rok w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi Msze św. będą odprawione w następujących godzinach: Mazurowice o godz. 1400,  Rusko o godz. 1500, Kwietno o godz. 1600, Wilczków o godz. 1700.

Wizytę duszpasterską w naszych domach rozpocznę już po świętach .
Kolęda rozpocznie się od  Kwietna, następnie Wilczków, Rusko i Mazurowice.

Pragnę poinformować, że działa już strona internetowa parafii.
Jej adres to www.parafia-wilczkow.pl

Na stronie tej można znaleźć różne informacje dotyczące naszej wspólnoty parafialnej, grup duszpasterskich, a także instytucji związanych z naszymi miejscowościami. W galerii są do obejrzenia zdjęcia z różnych wydarzeń. Ministranci po Mszy św. będą rozdawać ulotki z adresem internetowym naszej parafii.  Dziękuję serdecznie panu Krzysztofowi Lisowi za pomoc w tworzeniu tej strony.

Kwietno- wizyta duszpasterska

Niedziela, 28 grudnia: ul. Górna i Leśna.

Poniedziałek, 29 grudnia: ul. : Przelotowa od nr 1 do sklepu i rodziny z ul.  Wspólnej, numery      27 i 28

Wtorek, 30 grudnia :. Dokończenie ul. Przelotowej-  od końca + ul.          Wspólna: numery: 10,12, 29, 31, 33, 35, 37;   ( między krzyżem, a kościołem)

Środa, 31 grudnia:      nie ma kolędy.

Czwartek, 01 stycznia:      nie ma kolędy

Piątek, 02 stycznia: nie ma kolędy

Sobota, 03 stycznia: ul. Wspólna, od końca do kościoła.

Niedziela, 04 stycznia: Wspólna, od nr 1do państwa Bilińskich

Od niedzieli  do piątku wizyta duszpasterska rozpocznie się od godz. 1530, w sobotę od godz. 1100.