Ogłoszenia parafialne

IV niedziela Wielkiego Postu

31.03.2019.

Wspomnienia liturgiczne:

– I piątek miesiąca: Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź w Wilczkowie od godz. 16.00.

 

We wtorek ubiegłego tygodnia zakończyliśmy wielkopostne rekolekcje parafialne. Dziękuję ks. Piotrowi Jarosławskiemu za wygłoszone do nas słowo Boże. Dziękuję także wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w tych dniach we Mszy św.  

Spowiedź przed świętami wielkanocnymi odbędzie się we wtorek 09 kwietnia.

Za dwa tygodnie w piątek 12 kwietnia  zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Wilczkowa.  Jest to nasze nabożeństwo parafialne, dlatego gorąco zapraszam parafian ze wszystkich miejscowości do  udziału w tej uroczystości. Nabożeństwo rozpocznie się  w kościele  o godz. 1830. Wcześniej Msza św. o godz. 1800. Trasa nabożeństwa w tym roku: po wyjściu  z kościoła ulicą  Długą na Kolonię.

Zapraszam na spotkanie  rodziców młodzieży przygotowującej się do s. bierzmowania  w niedzielę      07 kwietnia o godz. 17.00 w kościele w Wilczkowie.

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani  Ewa Bąk  i Jolanta Bąk. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę państwa Leokadia Bąk i Krystyna Wysocka.      

                 

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Haliny Kufery i  Haliny Kalarus.   O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Chrząstka Danuta i Justyna Zadworna.

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Cieślik Stefanii i Ireny Kułagi . Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Szlanta Anna i Edyta Kaproń.

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved