Ogłoszenia duszpasterskie

II niedziela Wielkiego Postu

17.03.2019.

Wspomnienia liturgiczne:

– we wtorek: św. Józefa Oblubieńca NMP

 

W Wielkim Poście zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.                         W Mazurowicach we wtorek o godz. 1630; w Rusku w środę o godz. 1700;                                       w Kwietnie  w czwartek o godz. 1630; w Wilczkowie w piątek o godz. 1730.

 

 

Rekolekcje parafialne rozpoczną się w następną  niedzielę 24 marca i będą trwać do wtorku włącznie. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Piotr Jarosławski – wikariusz parafii w Malczycach. Spowiedź przed świętami wielkanocnymi odbędzie się we wtorek 09 kwietnia.

 

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Joanna Jürgens i  Magdalena Fila  . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę państwa Śniatyńskich.      

                 

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani  Dorota Zielińska i Malwina   Zielińska.   O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Grażyna Dudzińska i Anna Gombrych

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Jadwiga Sulicz i Beata Ondycz . Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Justyna Sulicz i Emilia Szlanta.

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved